Beat Saber dostává balíček Linkin Park Pack

Beat Saber dostává balíček Linkin Park Pack

18 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Česká hra Beat Saber určená pro virtuální realitu jako Oculus VR nebo Playstation VR, udělala obrovskou díru do světa videoher. Za jejím úspěchem stojí menší studio Beat Games, které v malém počtu lidí dokázalo vytvořit skutečně světový megahit. Beat Saber začal na taneční hudbě, kde pomocí dvou světelných mečů do rytmu přetínáte kostky levitující směrem k vám a občas se vyhýbáte nějakým překážkám. Jednoduchá hratelnost, ale extrémní návykovost. To je Beat Saber. Hra, která pravidelně dostává balíčky s novými skladbami a pro řadu z nás právě nyní přichází ten nejzásadnější.

Studio Beat Games oznámilo nový balíček Linkin Park Pack. Ten na svých stránkách propagují i samotní členové kapely. Kapela Linkin Park přešla do ústraní po smrti jejich frontmana Chestera Bennigtona, který tragicky zahynul 20. července 2017. Čest jeho památce. Každopádně kapela již v tuto chvíli dělá na novém materiálu, ale tento rok patří jejich debutu, jímž je deska Hybrid Theory, která letos slaví 20. výročí. Právě v rámci této velké události byl vytvořen i tento speciální balíček 11 skladem do hry Beat Saber. Kapela Linkin Park si však pro své fanoušky připravila i několik speciálních edic, které disponují skutečně obrovským množstvím bonusového materiálu.

Ačkoliv výročí oslavuje album Hybrid Theory, tak skladby pro jedinečný Linkin Park Pack jsou přijaty také z alb Meteora a Minutes to Midnight. Jmenovitě jde o Bleed It Out, Breaking the Habit, Faint, Given Up, In The End, New Divide, Numb, One Step Closer, Papercut, Somewhere I Belong a What I’ve Done. Pokud jde o skladbu In the End, tak ta nedávno oslavila 1 miliardu shlédnutí. Všechny skladby jde pořídit samostatně jsou k dispozici ve všech pěti obtížnostech. Níže se určitě podívejte na nový trailer, který balíček představuje.