PGA Tour 2K21 dostává netypické launch video

PGA Tour 2K21 dostává netypické launch video

18 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Už je tomu několik let, co herní společnost EA přišla o lukrativní licenci PGA Tour, která po několik let ležela ladem. Náhradou nám byla série The Golf Club, jejíž autoři se nyní spojili se společností 2K Sports, aby vytvořili hru PGA Tour 2K21. Hra vychází už tento pátek, tedy 21. srpna na platformách Playstation 4 a Xbox One. Tudíž je na místě, aby se tato sportovní série, nyní pod taktovkou Take-Two připomněla. Zatímco většina herních vydavatelů spoléhá na dechberoucí launch trailery, tak v případě PGA Tour 2K21 to vzalo 2K trochu jiným směrem a to speciálním Launch videem.

Společnost 2K dnes zveřejnila úvodní video PGA TOUR® 2K21, které představuje jedinečnou skupinu prominentních golfových nadšenců, kteří se vzdáleně spojují, aby dokonale zvládli golfovou akci na dálku.

Mužstvo – složené z titulního atleta PGA TOUR 2K21 a nejvýše hodnoceného hráče PGA TOUR Justina Thomase, Hip-Hop umělce Schoolboy Q, WWE Superstar a osobnost reality show Mike “The Miz” Mizanina se spojí s nejméně pravděpodobným partnerem, který doplní jejich čtveřici – legendárním hercem Christopherem McDonaldem.

Jak Thomas, Q a The Miz předvádějí své skvělé a bohaté odborné znalosti na virtuálních odkazech, McDonald se snaží konkurovat a nakonec podlehne hernímu ekvivalentu hození devítky železa do vody, před slibem pomsty.” stojí v tiskové zprávě společnosti Cenega Czech. Tak kdo se vydá letošní rok na virtuální Green? Nás to rozhodně láká.