CI Games potvrdili vývoj Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a Lords of the Fallen 2

CI Games potvrdili vývoj Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a Lords of the Fallen 2

30 března, 2020 0 Od Jiří Hora

CI Games koncem loňského roku vydali další díl z jejich úspěšné série Sniper Ghost Warrior, který musel napravit pošramocenou reputaci třetího dílu, což se hře Sniper Ghost Warrior Contracts zajisté povedlo. Hra dokázala získat své fanoušky zpět a navíc se jí prodalo na čtyři miliony kopií, což je zatraceně solidní číslo. I nám se hra líbila a recenzi si můžete přečíst ZDE. Prezident CI Games, Marek Tymiński, tak nyní promluvil o tom, na co se od jejich společnosti můžeme těšit v následujícím roce, či letech. Přičemž řeč byla o dvou větších titulech.

Prvnim je pokračování výše uvedené hry. Na Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nyní interní tým CI Games ustavičně pracuje a jsou na velmi dobré cestě. Dokonce to vypadá, že by hra mohla vyjít už v letošním roce. Tady se však nabízí vzít v potaz fakt, že původní hru tvořilo pět misí, tedy se dá předpokládat, že vývojáři vezmou povedený základ a naroubují na něj nové mise a prostředí, čímž by se onen vývoj rapidně zkrátil a hra by mohla být přesně tím, co fanoušci této série chtějí. A co druhý titul?

Tím je samozřejmě problematické Lords of the Fallen 2, které již cestovalo mezi několika vývojářskými studii, že se nakonec CI Games rozhodlo, že na hře budou dělat svépomocí a ne za přispění externího studia. Na vývoji se nyní podílejí zkušení mezinárodní vývojáři, i když těžko říci, co si pod tímto představit. Lord of the Fallen 2 ma mít svůj základ z prvního dílu, ale ten bude značně modernizován a vylepšen. Nicméně je zde nutné říci, že hry se nedočkáme dříve, než v roce 2021 a navíc si na něj budou muset nechat zajít chuť majitelé Xbox One a Playstation 4, jelikož hra vyjde pouze na PC, Xbox Series X a Playstation 5.