Company of Heroes 3 ohodnoceno pro konzole

Company of Heroes 3 ohodnoceno pro konzole

21 listopadu, 2022 0 Od Jiří Hora

Přes nějaký ten odklad nám herní společnost SEGA začátkem příštího roku plánuje dodat real-timovou strategii Company of Heroes 3, na níž dělá studio Relic Entertainment, které stálo například za posledním Age of Empires IV. Třetí Company of Heroes bylo zatím oznámeno pouze pro PC, ale je možné, že výčet platforem bude nakonec o něco delší. Tchaj-wanská ratingová organizace totiž ohodnotila verze pro Xbox Series X/S a Playstation 5. Toto sice zatím není oficiální, ale jak víme, z minulosti, lze to pokládat za fakt.

„Company of Heroes 3 přináší příběhy ze série, které se odehrávají přímo v terénu, na zbrusu novém válečném bojišti a odhaluje nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Středomoří je místem rozmanitosti, od větrných italských horských průsmyků až po drsné severoafrické pouště a pobřežní výhledy. Na této nové frontě vede rychlost. 

Company of Heroes 3 má vylepšenou hratelnost o nové funkce, což přináší doposud nejhlubší taktický zážitek – vše je poháněno Essence Engine 5, novou technologií strategie v reálném čase od Relic. Na dynamické mapě kampaně hráči velí pozemním, vzdušným a námořním silám, aby znovu ovládli pevninu Itálie od jednotek Osy. Dlouhodobá rozhodnutí, která uděláte, ovlivní nejen bitvy, které bojujete, ale i samotný příběh války.“ Stojí v popisku na stránkách českého distributora CENEGA Czech.