Ďábelský Jin přichází v dalším traileru na TEKKEN 8

Ďábelský Jin přichází v dalším traileru na TEKKEN 8

25 ledna, 2024 0 Od Ladislav Procházka

Ano, další středa, další Tekken 8 trailer. Tentokrát na bojovníka jménem Devil Jin. Trailer je přiložený níže pod oficiálním textem. Hra vychází na konzole současné generace a také na PC a to již 26.01.2024.

32 bojovníků pro novou generaci

Zcela přepracovaný vzhled postav. Propracované, vysoce detailní modely vybudované od základů a vysoce kvalitní grafika překračují hranice hardwaru nové generace a přidávají typickým bitvám TEKKEN novou váhu a atmosféru. Živoucí prostředí a zničitelné arény společně vytvářejí úžasný pocit ponoření do hry a ultimátní herní zážitek.

Nová hra, nová rivalita:

V TEKKEN 8 se pěst setkává s osudem. Série TEKKEN, která drží rekord pro nejdelší videoherní příběh, začíná novou kapitolu a TEKKEN 8 pokračuje v tragické sáze o pokrevních liniích Mishima a Kazama a jejich nenávistných zápasech mezi otcem a synem, které otřásly světem. Příběh o růstu a odhodlání Jina Kazamy značí novou kapitolu této nadčasové ságy, která pokračuje 6 měsíců po skončení posledního zápasu.

Strhující přehnané bitvy, které ztělesňují agresivitu a zkázu:

Nový bitevní systém Heat posiluje agresivní povahu bojů a zároveň zachovává jedinečné vyznění a taktiku série TEKKEN. Intenzitu bitev výrazně zvyšují zničitelné arény. Super chvaty jako Rage Arts zcela určitě nadchnou hráče i diváky. Díky všem těmto úderným mechanismům je TEKKEN 8 dosud nejúžasnějších dílem celé série!

Užijte si život ve stylu Tekken!

V novém režimu pro jednoho hráče Arcade Quest si vytvořte vlastního jedinečného avatara a prožijte svůj nový život ve stylu TEKKEN. Probojujte se přes celou řadu rivalů v několika arénách a sledujte příběh, zatímco budete mistrovsky ovládat základy a praktické schopnosti ve hře TEKKEN 8. Odemkněte si řadu kosmetických předmětů pro postavy a avatary.