Diablo IV dostalo příběhový launch trailer

Diablo IV dostalo příběhový launch trailer

23 května, 2023 0 Od Jiří Hora

Vydání hry Diablo IV již nic v cestě nebrání a tak začali tvůrci z Blizzard Entertainment řádnou mediální masáž a to skrze celou řadu různorodých trailerů. Jeden takový tu máme i dnes. Story launch trailer nám z principu věci přibližuje příběhové pozadí, přičemž tvůrci sami mluví o tom nejtemnějším zážitku, který byl v rámci série kdy vytvořen.

“VRACÍ SE LILITH, DCERA NENÁVISTI – Verze světa Sanctuary ve hře Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných příležitostí. Od událostí ve hře Diablo III: Reaper of Souls uplynulo několik desítek let a Lilith, dcera nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opět ovládnout. Možnosti, jak můžete hru hrát, jsou bohatší a rozsáhlejší než kdy dřív a těšit se můžete na následující:

  • Prozkoumejte přes 140+ dungeonů a vedlejších úkolů během kampaně i po ní, za které získáte odměny a které prohloubí váš příběhový zážitek
  • Porazte bossy tak, že se spojíte s ostatními hráči a najdete bonusové poklady
  • Lokální události, které se objeví na územích Sanctuary a nabídnou rychlé odměny
  • Osvobozujte pevnosti, ze kterých se poté, co je zbavíte zkažených démonů a nepřátelských šelem, stanou přátelské předsunuté základny, které navždy změní rozložení světa
  • Vývoj postavy včetně výběru třídy, celé řady schopností, díky kterým ovládnete velkou moc, a široké škály kosmetických předmětů”

Stojí v popisku hry na kartě českého distributora COMGAD s.r.o. Diablo IV vychází 6. června pro PC, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5 a Xbox One.