Dnes vychází sportovní hra AO Tennis 2

Dnes vychází sportovní hra AO Tennis 2

9 ledna, 2020 0 Od Jiří Hora

Tenisových her je jako šafránu a v této konzolové generaci, která nám pomalu hlásí svůj konec, to platí dvojnásob. Prvních her jsme se dočkali teprve v roce 2018 a kvalitativně to nebyla žádná sláva. Šlo o hry Tennis World Tour od Breakpointu a AO Tennis od Big Ant Studio. Nyní se obě studia spojila a dala do kupy hru AO Tennis 2, která by rozhodně na nedostatek obsahu trpět nemohla. AO Tennis 2 vychází právě dnešním dnem a to na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch, přičemž pokud vás zajímá jaká hra je, podívejte do naší dnes vydané recenze.

V oficiálním popisu na stránce distributora společnosti COMGAD s.r.o. se o hře píše následující:

AO Tennis 2 je jediný tenisový zážitek navržený komunitou pro komunitu. Vytvořte si vlastní hráče, stadiony a legendární zápasy. Zapište se do soutěže a dostaňte se na vrchol tenisového světa v režimu kariéry.

HŘIŠTĚ PRO VÁS A OD VÁS

• Pomocí sofistikovaného editoru Academy si můžete vytvořit hráče přesně podle SEBE a stejně tak si můžete navrhnout vlastní kurty nebo si stáhnout tisíce komunitních výtvorů.

NEJLEPŠÍ HRÁČI SVĚTA

• Zkuste se porovnat se známými jmény z kruhů ATP a WTA, mezi která patří Rafael Nadal, Ash Barty, Angelique Kerber a spousta dalších.

KOMPLETNĚ PŘEPRACOVANÝ REŽIM KARIÉRY

• Pokuste se dobýt světové žebříčky v kariéře jednotlivců anebo deblů s kamarádem. Spravujte svou reputaci, sponzory a výkon a dostaňte se až na vrchol.

NOVÉ HERNÍ REŽIMY

• Prožijte legendární zápasy nebo si vytvořte nové výzvy pomocí editoru scénářů.