Dnes vychází Team Sonic Racing

Dnes vychází Team Sonic Racing

21 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Po dvou odkladech dnes společnost Sega vydává svou novou závodní hru Team Sonic Racing, na které dělalo studio Sumo Digital. To mělo v posledních letech hned několik problémových projektů, jako třeba několikrát odkladný Crackdown 3, jehož kampaň měli na starost a jenž dopadla nakonec výborně, což se nedalo říct o multiplayeru. Team Sonic Racing vypadá za to velmi zajímavě a my se již nemůžeme dočkat až se s ikonickým modrým ježkem a dalšími známými postavami universa Sonic pustíme na trať.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Přátelé Sonica, nažhavte své motory! TEAM SONIC RACING představuje zcela novou závodní zkušenost kombinující nejlepší prvky arkádového a akčního kompetitivního závodního stylu s unikátními možnostmi přizpůsobení vozidel. Hráči TEAM SONIC RACING se mohou těšit na několik herních módů umožnujících kooperativní i kompetitivní hraní a na mnoho postav známých z univerza Sonic.

Hra TEAM SONIC RACING nabídne zábavnou akční hratelnost, živoucí závodní okruhy, 15 ikonických herních postav, jako je Sonic, Tails, Speed nebo Power, online multiplayer a lokální kooperaci, několik herních módů a mnoho dalšího!

Hra TEAM SONIC RACING vychází dnes 21. 5. 2019 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.