Fallout 76 dostává prémiové členství Fallout 1st

Fallout 76 dostává prémiové členství Fallout 1st

23 října, 2019 0 Od Jiří Hora

Nebudeme si nic nalhávat. Poslední rok byl pro herní společnost Bethesda naprostou katastrofou. Největší vinu na tom nese mmo rpg Fallout 76, na který se fanoušci série skutečně těšili a o horší bylo následné zklamání. Během svého vydání na tom byl Fallout 76 špatně snad po všech stránkách. Hra byla technicky nezvladnutá, obsah byl nezajímavý, postrádaly se jakékoliv NPC postavy a kapitolou samo o sobě byla Sběratelská edice, jenž to od skalních fanoušků také solidně schytala.

To vše se stalo před rokem a vývojáři to s nejnovějším Falloutem rozhodně nevzdali. Za ten rok se toho poměrně dost změnilo. Vývojáři opravili, co se dalo a přidali i nějaký ten obsah navíc. Veškerá další rozšíření se navíc do hry po spackaném startu budou dostávat zcela zdarma. Kolem Fallout 76 se tak nakonec přeci jen jistá komunita vytvořila a v Bethesdě si nejspíše řekli, proč na tom něco nevydělat. A tak bylo během dnešních dnů spuštěno speciální prémiové členství pro Fallout 76 s názvem Fallout 1st.

Co takové členství zahrnuje? Vlastní herní svět, do něhož můžete pozvat až 7 přátel. Neomezený prostor pro tvorbu komponentů. Možnost postavit si kdekoliv po světě speciální stan, který zahrne vše potřebné pro přežití a odpočinek. Měsíční příjem 1650 Atomů pro útratu v herním obchodě. Ikonický Ranger Armour outfit. A nakonec exkluzivní ikony a emoty. Co vás to bude stát? Přibližně 300,- Kč měsíčně, či kolem 2500,- Kč na celý rok.