Nebudeme si nic nalhávat. Poslední rok byl pro herní společnost Bethesda naprostou katastrofou. Největší vinu na tom nese mmo rpg Fallout 76, na který se fanoušci série skutečně těšili a o horší bylo následné zklamání. Během svého vydání na tom byl Fallout 76 špatně snad po všech stránkách. Hra byla technicky nezvladnutá, obsah byl nezajímavý, postrádaly se jakékoliv NPC postavy a kapitolou samo o sobě byla Sběratelská edice, jenž to od skalních fanoušků také solidně schytala.
To vše se stalo před rokem a vývojáři to s nejnovějším Falloutem rozhodně nevzdali. Za ten rok se toho poměrně dost změnilo. Vývojáři opravili, co se dalo a přidali i nějaký ten obsah navíc. Veškerá další rozšíření se navíc do hry po spackaném startu budou dostávat zcela zdarma. Kolem Fallout 76 se tak nakonec přeci jen jistá komunita vytvořila a v Bethesdě si nejspíše řekli, proč na tom něco nevydělat. A tak bylo během dnešních dnů spuštěno speciální prémiové členství pro Fallout 76 s názvem Fallout 1st.
Co takové členství zahrnuje? Vlastní herní svět, do něhož můžete pozvat až 7 přátel. Neomezený prostor pro tvorbu komponentů. Možnost postavit si kdekoliv po světě speciální stan, který zahrne vše potřebné pro přežití a odpočinek. Měsíční příjem 1650 Atomů pro útratu v herním obchodě. Ikonický Ranger Armour outfit. A nakonec exkluzivní ikony a emoty. Co vás to bude stát? Přibližně 300,- Kč měsíčně, či kolem 2500,- Kč na celý rok.

