Společnost Take-Two Interactive zveřejnila před několika hodinami své finanční výsledky, během nichž znovu potvrdila, že očekávaná akční hra Grand Theft Auto VI od studia Rockstar Games vyjde letos v listopadu. Generální ředitel Strauss Zelnick přitom jasně zdůraznil datum 19. listopadu a dodal, že opakované potvrzení tohoto termínu bere jako pozitivní signál směrem k fanouškům.
Zelnick se následně vyjádřil i k nedávným spekulacím ohledně spuštění předobjednávek. Uvedl, že marketingová kampaň pro Grand Theft Auto VI začne letos v létě, přičemž v „příštích několika týdnech ještě nebude léto“, takže na další materiály i samotný start předobjednávek si budou muset hráči ještě chvíli počkat.
Z vyjádření vedení tedy plyne, že Take-Two i Rockstar nadále cílí na vydání 19. listopadu a v nejbližší době neplánují tento termín měnit. Předobjednávky by pak měly být spuštěny až v návaznosti na start letní marketingové kampaně.

