HITMAN III dostal launch trailer, vychází tento týden

HITMAN III dostal launch trailer, vychází tento týden

18 ledna, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio IO Interactive se může pomalu ale jistě kompletně přesunout k jejich novému projektu s Jamesem Bondem v hlavní roli. Jejich Agent 47 totiž stojí za našimi dveřmi a odpočítává poslední hodiny do doby, než bude moci vtrhnout do našich herních zařízení. HITMAN III vychází už 20. ledna na platformách PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 a Stadia. Právě k této příležitosti vývojáři dnes vypustili oficiální launch trailer.

“Hitman 3 je dramatickým zakončením trilogie World of Assassination a zavede na cestu dobrodružstvím skrze celý svět. Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich posláním je eliminovat partnery Providence.

Všechny mise v HITMAN 3 je připraveny pečlivě a nabízí kreativní příležití. Hráči budou mít bezkonkurenční svobodu při plnění svých cílů a herní svět bude reagovat na vše co udělají. Hráči předchozích dílu HITMAN budou moci importovat lokace, které již vlastní z předchozích dvou her do HITMAN 3 a díky tomu získají 20+ lokací z celé trilogie na jedno místo.” stojí v oficiálním popisku na stránkách českého distributora CENEGA Czech