Ikonická strategie Total War: Rome II se dočká nové kompletní edice

Ikonická strategie Total War: Rome II se dočká nové kompletní edice

15 ledna, 2020 0 Od Jiří Hora

V roce 2013 vydalo studio Creative Assembly velkolepou strategickou hru z jejich série Total War s podtitulem Rome II. Hra během svého vydání nebyla úplně bez chyby, ale vývojáři se jí usilovně věnovali a dotáhli ji do stavu dokonalosti. Titul následně dostal několik rozšíření, které pak byla součástí různých edic hry. Kupříkladu jsme tu měli edici Emperor, kterou po pár letech následovala edice Spartan. Člověk by si říkal, že tímto podpora hry končí, ale všichni bychom se strašlivě mýlili, jelikož Total War: Rome II stále neřekl poslední slovo i přes celou řadu dílů, které v sérii následovali.

Herní distributor Cenega Czech včerejším dnem oznámil, že 6. února 2020 se Total War: Rome II dočká nové edice s názvem Enemy at Gates Edition. Tato nová edice zahrne veškerý obsah z předchozích edic a zároveň rozšíření Empires Divided a Hannibal at Gates. Tím ale výčet novinek nekončí. Nová edice sebou přinese i vylepšenou vizuální stránku, nové uživatelské rozhraní, zdokonalený politický systém, či integraci nových herních možností, včetně streamovací služby Twitch.tv. Total War: Rome II – Enemy at Gates Edition bude dostupný exkluzivně na PC skrze službu Steam.

Kam až zajdete při budování větší slávy Říma? Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a zvyšuje laťku kvality zpracování v celém žánru strategií. Staňte v čele první světové supervelmoci a postavte se do vedení mohutné vojenské mašinérii starověkého světa. Pokořte své protivníky vojensky, ekonomicky i politicky. Váš vzestup k moci vyvolá obdiv i závist, a to i od vašich nejbližších spojenců. Okusíte hořkost zrady, nebo to budete vy, kdo své staré přátele zaprodá jako první? Budete bojovat za záchranu říše, nebo rozvinete síť intrik a pokusíte se usednout na císařský trůn, aniž byste se o moc dělili s kýmkoliv jiným?” stojí v oficiálním popisku.