Iron Harvest dostává nový trailer a představuje pre-order bonusy a Sběratelku

Iron Harvest dostává nový trailer a představuje pre-order bonusy a Sběratelku

21 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Strategický žánr se nikdy příliš nehrnul do popředí mainstreamu, ale vždy tu byla  vždy měl svou náležitou základnu fanoušků. Ačkoliv byly hry tohoto žánru delší dobu na ústupu, tak se v posledních letech začaly opět vracet. Děkovat možná můžeme stálicím, které tento žánr drželi přiživotě. Posíláme pozdravy do Creative Assembly a Relic Entertainment. Nicméně velký silným želízkem v ohni je blížící se strategie Iron Harvest, která nás vezme do alternativní historie po Velké válce. Hra vychází už prvního září s českou lokalizací a vzhledem k tomu, že je vydání za dveřmi, vývojáři nám ji připomínají zcela novým trailerem. No, a pokud jste nejen vášnivými stratégy, ale také sběrateli, pak vás jistě potěší velice povedená Sběratelská edice, jejíž podobu naleznete níže. Kromě toho všichni, kteří si hru předobjednají, získají dárek v podobě tří litografií s artworky ze hry.

Hra Iron Harvest v limitované sběratelské krabici

  • Ikonická soška „Pkp 17 Eisenhans“
  • Herní soundtrack na CD, který napsal legendární videoherní hudební skladatel Adam Skorupa a „Music Imaginary“ (Zaklínač ®, Shadow Warrior®)
  • Artbook s artworky od tvůrce světa 1920+ Jakuba Rozalského
  • Steelbook
  • Oboustranný plakát s jedinečným artworkem

“Po velké válce a na pokraji revoluce se rusvětský národ snaží zajistit a zachovat stabilní přísun materiálů – materiálů, které zoufale potřebuje na provoz svých obrovských a drahých válečných strojů. Poslední zveřejněné video představuje rusvětské mechy a poprvé ukazuje, jak se na bojišti ve hře Iron Harvest používají.

Hra Iron Harvest, inspirovaná historií po první světové válce, vypráví příběh o rusvětském impériu, které čelí vnitřním bojům, zatímco se snaží udržet si dominantní postavení na bojišti. V tomto vysoce podmanivém diesel-punkovém světě budete moct ovládat obrovské dieselpunkové mechy a hrát jak epické kampaně pro jednoho hráče a pro kooperaci, tak se pouštět do potyček s intenzivní akcí na bojišti pro více hráčů.

Pro opravdové fanoušky je připravena sběratelská edice, na jejíž obsah se můžete podívat níže, my jsme se ale rozhodli potěšit dárkem i ty, kteří sáhnou pro standardní edici. Všichni, kdo si krabicovou verzi hry předobjednají, tak dostanou ke své hře i 3 jedinečné litografie s motivy od polského umělce Jakuba Rozalského.” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora COMGAD s.r.o., jenž se o vydání hry u nás stará. Iron Harvest 1920 bude dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4, pouze na PC však bude hra s Českými titulky