Kampaň na deskovou hru The Witcher: Path of Destiny slaví úspěch

Kampaň na deskovou hru The Witcher: Path of Destiny slaví úspěch

27 října, 2023 0 Od Jiří Hora

Nedávno jsme informovali o deskové hře ze světa Zaklínače. Je to již pár dní, co byla zmiňovaná kampaň na Gamefoundu spuštěna, zde můžete deskovou hru získat rovnou v českém jazyce. Deskovka je pro 1 až 5 hráčů a zabere přibližně 90 minut, ve kterých se zhostíte známých postav a pokusíte se ovlivnit jednu ze tří známých povídek (Zaklínač, Menší zlo a Konec světa). Kampaň na Gamefoundu nabízí pouze dvě edice, základní a deluxe edici. 

Základní edice nabízí všechny potřebné komponenty k hraní i základní odemknuté bonusy, jako jsou například další příběhy nebo další herní postavy. Cena základní edice je zhruba 1300 korun + poštovné.

Deluxe edice obsahuje prémiové komponenty, což jsou například speciální krabičky pro jednotlivé příběhy, dvouvrstvé hráčské desky a hlavně figurky. Dražší edice vyjde zhruba na 2000 korun, ke kterým musíte připočítat 450 až 520 korun poštovné + daň. Obě edice máte možnost získat v českém jazyce. 

Podle momentálních plánů tvůrců se objednávky začnou rozesílat v prosinci 2024. Tento termín platí pouze pro anglickou verzi hry. Pokud chcete jinou jazykovou alternaci, musíte si počkat o trochu déle. Takže například objednávky v češtině se budou rozesílat až v březnu 2025. Kampaň ukazuje, že stavět na populární značce se vyplácí, požadovaný cíl na 1,75 milionů korun se podařilo vybrat za necelých pět minut.