Marvel’s Avengers má datum vydání pro next-gen verze a DLC Hawkeye

Marvel’s Avengers má datum vydání pro next-gen verze a DLC Hawkeye

17 února, 2021 0 Od Jiří Hora

V loňském roce vydalo studio Crystal Dynamics svou očekávanou kooperativní akční adventuru Marvel’s Avengers. I přes zjevné kvality samotného příběhu hra trpěla na velmi slabý end-game, nedokonalý technický stav a jistou repetetivnost ohledně kooperativních misí. Mnoho hráčů tak vyhlíželo další DLC s novými postavami.  Tato rozšíření se ale značně pozdržela a prvního z nich jsme se dočkali až koncem minulého roku. Kromě DLC slibovali vývojáři také next-gen verze pro Xbox Series a PS5, ale ani ty nespatřili světlo světa dle plánu a došlo tak k jejich odkladu.

Včerejším dnem uspořádalo Square Enix další Wartable event, kde se s námi podělilo o nové informace, které se týkají právě next-gen verzí a dalšího DLC, v němž se do hry dostane postava Hawkeye. Jak verze pro Xbox Series  a PS5, tak ono zmíněné DLC s názvem Operation: Hawkeye – Future Imperfect, vyjdou 18. března letošního roku, tedy za celý měsíc. DLC samozřejmě bude obsahovat nového hratelného hrdinu a také pokračování příběhové linky z předchozího DLC s Kate Bishop.

Next-gen verze nabídnou nějaká ta vylepšení. Hra by v těchto verzích měla běžet v 60 snímcích za sekundu při rozlišení 4K. Výjimku tvoří Xbox Series S, kde hra poběží pouze v rozlišení 1440p.Kromě těchto parametrů bude vylepšena také destrukce a zlepšena kvalita textur, stínování a efektů. Níže se pak můžete podívat na nově vypuštěné trailery.