NBA 2K21 ukázalo novinky v hratelnosti pro současnou generaci

NBA 2K21 ukázalo novinky v hratelnosti pro současnou generaci

17 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Během velkého PS5 eventu nám byl představen nový ročník NBA 2K21, který se ukázal v teaseru pro nadcházející generaci konzolí, jenž nám dává náhled na to, jak bude hra vlastně vypadat. Vývojáři z 2K Sports slibují skutečně velký pokrok a to nejen po stránce vizuální, ale také hratelnosti. Vývoj takové hry znamenal, že verze pro novou generaci budou o 10 dolarů dražší. Jenže letos vyjde i verze pro současnou generaci a ta musí pochopitelně doznat také nějakých inovací a tak je na místě, že se s námi vývojáři podělili právě o novinky v hratelnosti, které se týkají verzí pro Xbox One a Playstation 4.

Vývojář hry NBA 2K Mike Wang pozvedl oponu a podělil se o podrobnosti, které se skrývají za inovacemi použitými k tomu, aby se letošní gameplay pozvedlo na novou úroveň.

Mezi největší změny v letošním roce patří:
● Významné změny v Pro Stick umožňující novou mechaniku driblování
● Měřič výstřelů se změní z časovací lišty na systém cílení
● Nové typy výstřelů, nové defenzivní styly pohybu, častější přítomnost pivotů/centrů u doskoku a další
● Díky Damianovi Lillardovi, pivotovi/centrovi současné generace, budou nyní hráči moci navrhovat hráče i nadrozměrných velikostí pivoty/centry až 203,2” stojí v tiskové zprávě českého vydavatele Cenega Czech. NBA 2K21 vyjde pro Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch už 24. srpna.