No Man’s Sky konečně zamířilo na Nintendo Switch

No Man’s Sky konečně zamířilo na Nintendo Switch

11 října, 2022 0 Od Jiří Hora

Studio Hello Games, které se proslavilo, obou smyslech toho slova, mezi hráči svou hrou No Man’s Sky, ji za těch šest let od vydání dostalo prakticky na všechny platformy a chyběla pouze jediná. Nintendo Switch. Nyní však i na této hybridní konzoli můžete putovat vesmírem a objevovat jeho tajemství. My vám v dohledné době přineseme recenzi této verze, jelikož nás skutečně zajímalo, jak si tato platforma poradí s hrou v rozsahu jakou No Man’s Sky je. Níže se pak podívejte na nový launch trailer.

“No Man’s Sky, původně vydaná v roce 2016, je sci-fi průzkumná hra odehrávající se v procedurálně generovaném vesmíru. Může se pochlubit téměř nekonečným počtem dosud neviděných planet a hvězdných systémů k prozkoumání, z nichž každý překypuje životem, který je třeba objevit. Hráči si mohou vybrat, zda budou na tomto rozsáhlém intergalaktickém hřišti prozkoumávat, vyrábět, stavět, obchodovat, bojovat nebo se jen snažit přežít.

Od svého prvního spuštění obdržel No Man’s Sky velké aktualizace obsahu, k dnešnímu dni 20 velkých aktualizací. Hráči na Nintendo Switch mohou očekávat vše, co bylo od těchto aktualizací, stejně jako dostanou všechny akrualizace v budoucnu, které budou přichízet s novým obsahem do tohoto již tak obrovského vesmíru. 21. aktualizace, Waypoint, je aktualizací 4.0 a vychází dnes na všech platformách včetně Nintendo Switch. Waypoint přináší stovky designových změn v celé hře, takže je ideální čas začít novou cestu pro nové i zkušené hráče.” stojí v tiskové zprávě českého distributora CENEGA Czech, který mimochodem nově vydanou verzi pro Switch vydává také ve fyzické podobě a to u vybraných prodejců a vedle toho světlo světa spatřila také fyzická PS5 verze.