Oficiálně oznámena expanze Dawn of Ragnarok pro hru Assassin’s Creed:Valhalla + speciální story line s Kassandrou

Oficiálně oznámena expanze Dawn of Ragnarok pro hru Assassin’s Creed:Valhalla + speciální story line s Kassandrou

14 prosince, 2021 0 Od Jiří Hora

Už to bylo vlastně jistotou. Poté, co nám Čínští kolegové předčasně odhalili velké rozšíření Dawn of Ragnarok i s několika důvěryhodnými materiály, nebylo již důvod o existenci této expanze pochybovat. Během včerejšího večera jsme to tak dostali pouze černé na bílém a dokonce víme, kdy přesně se nám toto DLC dostane do rukou. Dawn of Ragnarok pro Assassin’s Creed: Valhalla vyjde už 10. března 2022 na všech platformách, kde je přítomná hlavní hra. Ubisoft rozšíření sám označuje jako to nejambicióznější vůbec a má nabídnout přibližně 35 hodin herní doby.

V rozšíření se Eivor opět vydá do hlubin spánku, aby se opět ocitl ve svém minulém životě jako Odin, Všeotec, který musí čelit tomu největšímu nebezpečí, jenž před ním kdy stálo. Démoni z Muspelheimu a mrazivý obři z Jotunheimu se spojili od vedeném Odinova největšího nepřítele Surtra. Aby jej a jeho armádu mohl Odin porazit a  zároveň osvobodit svého syna Baldra ze zajetí Jotunů, bude se muset spojit s trpaslíky ze Svartleheimu. Toto prostředí má být v rámci série velmi unikátní a nabídnout nám dosud neviděné scenérie.

Ačkoliv se opět ocitneme v Eivorově snovém světě, tak budeme nyní hrát přímo za samotného Odina, jenž bude disponovat svými unikátními schopnostmi, tedy i nadpřirozenými. Opět tedy dostaneme do rukou novou vývojovou větev pro naši postavu. No a nakonec je třeba zmínit, že už ode dnešního dne bude k dispozici pro hru Assassin’s Creed: Valhalla nová příběhová linka s Kassandrou, tedy hlavní hrdinkou Assassin’s Creed: Odyssey. Toto drobné rozšíření bude k dispozici zcela zdarma.