Oznámena závodní hra MotoGP 22, nabídne i sezonu 2009 a vyjde v dubnu

Oznámena závodní hra MotoGP 22, nabídne i sezonu 2009 a vyjde v dubnu

28 února, 2022 0 Od Jiří Hora

Italské studio Milestone ani letos nehodlá vynechat ze svého portfolia stále lepší závodní hru založenou na slavné motocyklové licenci MotoGP. Díky tomu tak nyní došlo k oznámení hry MotoGP 22, která navíc dorazí poměrně brzy a to už 21. dubna, kdy zavítá na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 4, Playstation 5 a Nintendo Switch. Už minulý ročník nás velmi potěšil svou kvalitou a doufáme, že ona stoupající tendence bude pokračovat. Pochopitelně zde nebude nouze o nějaké přislíbené novinky.

Hra MotoGP 222 nabídne kompletní sezónu 2022, která zahrne 120 oficiálních jezdců a více než 20 závodních okruhů. Chybět nebude také pohled do historie. K dispozici nám bude 70 historických závodníků s jejich tehdejšími stroji. Velkou novinkou má být možnost projet si nejlepší sezónu historie, tedy Sezónu 2009, která bude navíc doprovozena dokumentárním filmem o délce téměř jedné hodiny. Tento režim nám umožní usednout do sedla motocyklů jako jedna z tehdejších ikon/legend a zúčastnit se oněch ikonických momentů a třeba i změnit jejich průběh.

Nový ročník bude zaopatřen vylepšeným tutoriálem a MotoGP Academy. Novinkou by měl být taký adaptivní systém obtížnosti, který pomůže zejména nováčkům série se s hrou seznámit. Nakonec můžeme počítat s vylepšenou grafikou a různými dalšími detaily, jako vylepšené animace obličejů a celkově lepší modely postav. Vylepšení se dočkají ale i povrchy tratí, či se nám do rukou dostane vylepšená deformace pneumatik.