UPDATE: Oznámeno akční RPG Crimson Desert

UPDATE: Oznámeno akční RPG Crimson Desert

11 prosince, 2020 0 Od Jiří Hora

UPDATE: Crimson Desert nakonec nebude MMORPG jako jeho předchůdce, ale klasické akční RPG, zaměřené na příběh v dech beroucím grafickém zpracování, kterého jsme v traileru níže byli svědky.

Udílení herních cen The Game Awards bylo plné herních novinek a kupodivu bylo přáno i žánru MMO, který zde byl zastoupen poměrně hojně vezme-li v potaz počet nových oznámení. Mezi těmito kousky byla i nová hra studia Pearl Abyss, jenž můžete znát pro jejich populární Black Desert Online. Jejich novinka nese název Crimson Desert a má jít ve své podstatě o jakési pokračování zmíněného titulu.

Pokud něco definovalo Black Desert Online, tak to byla nadstandartní vizuální stránka a návyková hratelnost. Právě toto duo by mělo sehrát stěžejní roli i v novém kousku s názvem Crimson Desert. Jak nám totiž ukazuje debutový gameplay trailer, tak můžeme mluvit o pravém next-gen MMO RPG, které opět přinese dosti lákavý soubojový systém. Ve hře se ocitneme na obřím kontinentu známém jako Pywel, kde budeme sledovat skupinku žoldáků bojujících o svůj život. Pywel je nelítostným světem, světem bolesti, ale i světem hrdinů, kteří v něm neustále bojují o přežití. Crimson Desert je ve vývoji pro PC a konzole Xbox Series a Playstation 5.