Oznámeno Call of Duty: Warzone. Vyjde dnes

Oznámeno Call of Duty: Warzone. Vyjde dnes

10 března, 2020 0 Od Jiří Hora

Společnost Activision v předloni vydalo své Call of Duty Black Ops 4, které místo příběhové kampaně nabídl režim Battle Royale, který si hráči velmi oblíbili. Od té doby nám tak nějak utkvělo v hlavě, že každý další díl této série, tento režim bude obsahovat. Jenže během vydání nejnovějšího dílu Call of Duty Modern Warfare (Naše recenze ZDE) ve hře nic takového nebylo. Nicméně se éterem šířilo, že by režim mohl do nejnovějšího kousku zamířit o něco později a jak ukázalo nynější oznámení, tak se Battle Royale pro Call of Duty Modern Warfare stalo skutečností, i když je všechno trochu jinak.

Nový režim bude dostupný formou free2play úplně každému a nese název Call of Duty: Warzone. Ten se bude odehrávat na obrovské mapě pro 150 hráčů, která vychází z map vydaných pro nové Call of Duty Modern Warfare. Tedy jde o složeninu stejně jako v případě CoD Black Ops 4. Vedle zbraní budou moci hráči využívat i dopravních prostředků jako jsou auta, motorky, čtyřkolky, vrtulníky a další. Hráči budou moci do hry vstoupit sólo, nebo ve dvou až tříčlenných týmech. Určitě je na místě zmínit, že Call of Duty Warzone bude od začátku podporovat cross-play mezi všemi třemi platformami.

Velkou novinkou nejen v Call of Duty, ale i v řadě dalších Battle Royale hrách, je nyní možnost se do hry po smrti vrátit a to díky Gulagu. V něm máte ještě šanci se do hry vrátit a to tím, že v duelu jeden na jednoho porazíte konkurenčního hráče. Jenže to také není jen tak, jelikož do Gulagu se mohou připojit i další hráči, kteří mohou na dva soupeřící hráče házet kameny a omráčit je tak. Nakonec bude součástí hry i tréninkový režim, který určitě ocení zejména hráči sérií nepolíbení. Call of Duty Warzone vychází dnes 10.3. a dostupný bude od 16 hodin našeho času.