Příští týden vyjde GTA V Next-gen v krabicových verzích

Příští týden vyjde GTA V Next-gen v krabicových verzích

4 dubna, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní vydavatel CENEGA Czech se už řádku let stará o vydávání her společnosti Take-Two, pod něž patří také Rockstar Games s jejich nejprodávanější hrou všech dob, tedy GTA V. To se dočkalo vydání už na dvě generace a to jak digitálně, tak fyzicky. I když pravda, digitálně nám hra vyšla už na třetí generaci, ale to fyzické vydání na konzole Xbox Series a Playstation 5, hru stále čeká. Nicméně výše zmíněný distributor přinesl zprávu, že čekat na krabicové verze nebudeme už moc dlouho. Vyjdou totiž už v příštím týdnu, konkrétně v úterý 12. dubna 2022.

„Když se mladý pouliční podvodník, vysloužilý bankovní lupič a děsivý psychopat ocitnou zapleteni v děsivém kriminálním podsvětí a spletitém systému americké vlády a zábavního průmyslu, naplánují provést sérii nebezpečných loupeží a přežít v nelítostném městě, ve kterém nemohou věřit nikomu – nejméně však jeden druhému.

Zažijte GTA Online, dynamický a neustále se vyvíjející online svět až pro 30 hráčů, kde se můžete z pouličních podvodníků vyšplhat a stát se králem svého vlastního zločineckého impéria.

Hráči vlastnící next-gen konzole si mohou užívat, vylepšení vozidel, Career Builder, stejně jako všechny upgrady, rozšíření a obsah GTA Online, které byly vydány od uvedení na trh, ať už sólo nebo s přáteli. Zahrajte si odvážné kooperativní loupeže, vstupte do adrenalinových kaskadérských závodů, soutěžte v jedinečných režimech proti sobě nebo se potkejte ve společenských prostorách včetně nočních klubů, arkád, večírků v podkroví domů, na závodech s auty a mnoho dalšího.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě distributora CENEGA Czech. Níže se můžete podívat na náhledy krabiček, jenž se brzy dostanou na pulty obchodů.