Project CARS 3 má datum vydání

Project CARS 3 má datum vydání

25 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Herní studio Slightly Mad nás nedávno překvapilo svým oznámením hry Project CARS 3, kterou jsem čekali podstatně déle a již na novou konzolovou generaci. Nicméně tohoto pokračování úspěšné závodní série se dočkají i majitelé současné generace a to Xbox One a Playstation 4, kteří letos doplní hlavní sortu závodníků z platformy PC. Do této chvíle jsme zatím věděli pouze to, že hra vyjde už v průběhu léta, ale nyní již víme naprosto přesně, kdy opět usedneme do jednoho z celé řady kokpitů vozidel, kterých bude ve hře nespočet. Project CARS 3 vyjde už 28. srpna na všech výše uvedených platformách, přičemž s vydáním konzolí Xbox Series X a Playstation 5 se dočkáme ještě celé řady dalších vylepšení.

Vaše ultimátní závodní cesta od víkendového závodníka až k závodní legendě již brzy začíná s Project Cars 3, kde se hráči mohou těšit na více než 200 elitních cest a závodních aut a více než 140 globálních okruhů ve 24 hodinových cyklech a čtyřech ročních obdobích za každého počasí. Spolu se všemi novými zážitky, emocemi a zábavou ze živoucího světa automobilového závodění, přinese hra Project Cars 3 nespočet zajímavých nových prvků a přinese tak ještě vetší zábavu a přístupnost.

Zcela poprvé se v rámci série představí vzrušující a náročný mód Career Mode. Hráči budou nuceni tvrdě soupeřit, aby si mohli vybavit svá auta autentickými výkonnostními díly, které realisticky ovlivní jízdní vlastnosti a výkon jejich automobilu při jejich cestě na vrchol závodního světa. Další novinkou, kterou hra Project Cars 3 přinese, je široká škála přizpůsobení pro automobily, jako jsou kola, pneumatiky, ráfky a mnoho dalšího, včetně možností přizpůsobení závodního hrdiny.

Vývojáři ze Slightly Mad Studios pilně pracovali na tom, aby učinili hru Project Cars 3 co možná nejvíce přístupnou hrou v historii série tak, aby si ji mohli užít všichni hráči bez ohledu na jejich hráčské dovednosti. Hra přinese zcela přepracované ovládání, vylepšený jízdní model a mnoho dalšího.“ stojí navíc v oficiální tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech. Tak kdo se k nám koncem srpna přidá k vřavě buracejících motorů?