SCS Software oznámili rozšíření Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulátor 2

České studio SCS Software je na poli kamionových simulátorů bezkonkurenční jedničkou. Studio má nyní ve hře dvojici skvělých titulů, které neustále rozšiřuje. Jde o novější American Truck Simulátor a starší ale stále vylepšováný Euro Truck Simulátor 2. Právě druhá zmíněná hra v letošním roce dostane nové rozšíření, které nám naší truckerskou mapu Evropy rozšíří né o jednu, ale rovnou o tři nové země.

Rozšíření nese název Road to the Black Sea, tedy Cesta k Černému moři a bude zahrnovat státy: Bulharsko, Rumunsko a Turecko, tedy jeho evropskou část. Každá z těchto zemí nabízí jedinečné scenérie od lesů, přes hory až po pobřeží Černého moře. Během našich cest však můžeme shlédnout i řadu pamětihodností jako Drakulův hrad v Transylvanii, nebo samotné město Istambul. Rozšíření nemá zatím datum vydání, ale vyjde ještě letos a to jak jinak než exkluzivně na PC.

2 thoughts on “SCS Software oznámili rozšíření Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulátor 2

  1. Dobrý den tady pan Baxa.Jsem váš fanoušek vašich dvou her a to:Euro Trucku Simulátoru 2 a Americanu trucku simulatoru.Dne 11.června jste vydaly na Steamu DLC American trucku simulatoru Washington.Má otázka zní kdy a jestli vydáte i krabicovou verzi na PC.Na žádném internetových stránkách o hrách nikde není.Děkuji za odpověd a hezký den pan Baxa.

  2. Zdravím, jsme rád, že se vám hry líbí, bohužel nejsme SCS Software, ale redakční web o hrách, každopádně jsem vám podle dotazu vše zjišťoval u distributora a bohužel rozšíření Washington krabicově nevyjde, pouze digitalne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | CoverNews by AF themes.