SEGA oznámila Jumbo Edition hry Two Point Hospital

SEGA oznámila Jumbo Edition hry Two Point Hospital

20 ledna, 2021 0 Od Jiří Hora

V minulém roce vydala společnost SEGA poměrně očekávaný manažerský simulátor Two Point Hospital pro konzole Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch, který si v naší recenzi odnesl poměrně solidní hodnocení. Na konzolích si hra mezi hráči skutečně našla své místo, čemuž mohl dopomoci i fakt, že tyto verze obsahovali už v základu dvě dodatečná rozšíření. Two Point Studio ale s hrou stále nekončí a nyní tak oznámili opět novou edici, která zamíří na výše uvedené platformy a k nim skrze zpětnou kompatibilitu také na Xbox Series a Playstation 5.

Novou edicí je Two Point Hospital: Jumbo Edition, která vedle veškerého obsahu původní konzolové verze obsahuje i solidní porci dalšího obsahu. Obsah edice nám velmi dobře osvětlila tisková zpráva místního distributora hry, kterým je CENEGA Czech. Distributor přinesl poměrně detailní popis toho, na co se zájemci o tuto edici mohou těšit. Two Point Hospital: Jumbo Edition vyjde už 5. března na PS4 a Nintendo Switch ve fyzické a digitální edici, a na Xbox One pouze digitálně.

Obsah JUMBO Edition

JUMBO Edition obsahuje základní hru, čtyři rozšíření a dva balíky předmětů, celkem vás tak čeká 27 nemocnic, 189 nemocí a nepřeberné množství vybavení, které si můžete do svých špitálů pořídit. Každé rozšíření hráče zavede do nových oblastí, ve kterých se budou muset vypořádat se specifickými místními nemocemi a výzvami.

Bigfoot vás zavede do mrazivého kraje Pointy Mountains, ve kterém slavný yetti Bartholomew F. Yeti už dlouho žádá o zkvalitnění zdravotnických služeb. Pan Yeti bude potřebovat vaši pomoc při léčení nových nemocí, jako je prochladlé rameno, bardská horečka či polární zářez!

V Pebberley Island začnete své dobrodružství ve vlahém podnebí Pebberley Reef, načež vyrazíte do neprozkoumané oblasti Overgrowth, abyste nakonec zdolali horu Topless Mountain při pokusu o odhalení ztraceného tajemství věčného mládí.

Při průchodu Close Encounters vás budou doprovázet všudypřítomné zprávy o setkání s mimozemšťany. Připravte se na konspirační teorie, tajné komplexy a neobvyklé nemoci, jako jsou vědecká terorie či ztráta lidství. Možná vám budou muset pomoci doktoři z jiných světů…

Dáváte-li přednost ekologii a Matce přírodě, žádný problém! V Off The Grid na vás při cestě za ekologicky přívětivým úspěchem čeká zcela nový herní mechanismus. Navštivte první ekologické město v Two Point County, pusťte se do zahradničení a dejte pozor, ať nechytíte hnilobu kořenů nebo zelené prsty!

Vydejte se zpátky v čase s úchvatnou kolekcí 26 retro a starožitných předmětů, které si můžete po svých nemocnicích rozmístit díky Retro Items Pack, nebo v sobě probuďte svého vnitřního umělce s balíkem Exhibition Items Pack.