Sega vydala novou hru v rámci kampaně Fast. Friends. Forever.

Sega vydala novou hru v rámci kampaně Fast. Friends. Forever.

10 srpna, 2023 0 Od Jiří Hora

Ježek Sonic je světovým fenoménem, který před lety odstartovala Sega jako odpověď na Maria od Nintenda. Jelikož Sonic za dobu své existence nasbíral spoustu herních přátel, rozhodla se Sega oslavit přátelství a týmovou práci skrze novou hru Fast. Friends. Forever. Tato kampaň je také oslavou oddané fanouškovské základny hry Sonic The Hedgehog. “V průběhu let Sonic nejen zrychlil, ale také vybudoval pevné základy na důležitých ideálech, včetně přátelství, týmové práce, inspirace a loajality. Soutěž Fast. Friends. Forever. vznikla proto, aby ukázala, jak Sonic a jeho přátelé tyto zásady naplňují ve hrách i mimo ně.” Píše Cenega ve své tiskové zprávě.

V rámci kampaně Fast. Friends. Forever. kampaň pokračuje po celé léto řadou akcí a aktivací zaměřených na komunitu, včetně:

Připravovaná čtyřpanelová digitální komiksová série od komunity Sonicových přátel s talentovanými umělci z celého světa, jejíž první čísla vyšla 8. srpna. Fanoušci se mohou těšit na 14 dalších, které vyjdou v následujících měsících.

Sonic Symphony World Tour, na kterém se Sonic a jeho přátelé představí spolu s populární hudbou z her, včetně Sonic Superstars, která bude uvedena na podzim.  Mezi zastávky patří Los Angeles, Londýn a další. Podrobnosti o nadcházejících termínech a místech najdete ZDE.

Druhá sezóna TailsTube se Sonicovým dvouocasým parťákem Tailsem a řadou nových příběhů.

Speciální webové stránky představující všechny aktivity kampaně spolu s životopisy postav, upoutávkami, digitálními komiksy a dalším obsahem. Další podrobnosti naleznete ZDE