Stronghold: Warlords vyjde v září letošního roku

Stronghold: Warlords vyjde v září letošního roku

23 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Sérii Stronghold můžeme bez pochyb považovat za jednu z klasik strategického žánru. Poslední díl vyšel už před dlouhými osmi lety a proto se na aktuálně chystaný počin Stronghold: Warlords upínají zraky všech fanoušků této série doufajíc, že se legenda vrátí v plné síle. Za novým dílem stojí opět vývojářské studio Firefly Studios, což může být příslibem toho, že je nový díl opět v dobrých rukou. Potěšující zprávou je určitě to, že nový Stronghold má konečně datum vydání a dočkáme se jej 29. září letošního roku na PC skrze platformu Steam.

Hra Stronghold: Warlords umožní hráčům zcela poprvé najímat, cvičit a velet všem lordům napříč bitevním polem v podobě herních vojevůdců Warlords. Každý z vojevůdců pod tvým velením podporuje s pomocí unikátních perků tvé strategické dovednosti a vylepšitelné schopnosti. Nechte je pracovat v oblasti průmyslu, udržování hranic, výrobě zbraní nebo spojte své síly a provádějte drtivé útoky. Každá kampaň, mise, šarvátka či bitva pro více hráčů nabídne novou skupinu vojevůdců a nové strategické mechaniky k objevení.

Stronghold: Warlords je další kapitola z legendární série strategických her v reálném čase od herního studia Firefly Studios’ a jde o zcela první hru od tohoto studia se zaměřením na oblast a hospodářství Dálného Východu. Ve hře Warlords převezmete velení nad hordami Mongolů, imperiálními válečníky a klany Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst. Podrobte si legendární vojevůdce za využití nových obléhacích zbraní poháněných střelným prachem s pomocí klasických jednotek a zcela nových herních mechanik, které jsou v herní sérii Stronghold naprostou novinkou.” stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech.