Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde příští rok, nový trailer

Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde příští rok, nový trailer

18 října, 2021 0 Od Jiří Hora

Celý tento víkend patřil jednoznačně komiksům a věcem s nimi spojených. Minimálně u nás v ČR. V Praze nám totiž po několika odkladech proběhl další Comic-Con Prague, který nabídl poměrně zajímavé hosty a program. Nicméně 16. srpna proběhl také nový DC Fandome, který sebou přinesl spoustu novinek. Stejně jako loni i tento rok jsme se dočkali i nějakých těch herních. Připomněli se nám tak dvě očekávané hry od Warner Bros Games. První z nich je novinka od studia Rocksteady, tedy Suicide Squad: Kill the Justice League.

Hra se nám na druhém ročníku DC Fandome ukázala v novém traileru, který nám přibližuje jednotlivé postavy, ale nastiňuje i příběhové pozadí. Kromě toho jsme se dozvěděli, že hra by měla vyjít už v příštím roce a to na PC a pouze konzole nové generace, tedy Xbox Series a Playstation 5. Hra dle popisu vývojářů bude kombinovat jejich klasickou příběhovou hratelnost z pohledu třetí osoby. Vše bude zasazeno do otevřeného světa, který představuje město Metropolis. My budeme sledovat čtveřici členů Suicide Squad (Harley Quinn, Deathshota, King Sharka a Cpt. Boomeranga), kteří před sebou budou mít nemožnou misi za záchranou světa a tedy zabít Ligu Spravedlnosti. 

Dle mého osobního názoru bude tato hra trochu korespondovat s prvním Injustice, který nám také představil temnou vizi této skupiny ochránců světa poté, co Superman při Jokerově útoku přijde o Lois. Zde ale do všeho značně promluví Brainiac.