The Elder Scrolls Online: Greymoor je nyní dostupné na Xbox One a Playstation 4

The Elder Scrolls Online: Greymoor je nyní dostupné na Xbox One a Playstation 4

10 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Před více než dvěma týdny získalo stále populárnější fantasy MMO RPG The Elder Scrolls Online další kapitolu v podobě rozšíření s názvem Greymoor, která v ten den vyšla pro PC. Toto rozšíření se v tuto chvíli dostává i na konzole Xbox One a Playstation 4, takže se i tamní hráči mohou vydat na další řádnou dobrodružnou výpravu napříč Tamrielem. My se do Greymoor hodláme také ponořit, jelikož nám v redakci již přistála jedna kopie tohoto rozšíření v kompletním vydání a naši recenzi tak přineseme hned, jak jen to bude možné. Greymoor bude dozajista i velkým lákadlem těm, kteří mají rádi pátý díl hlavní série TES, jelikož nové rozšíření se odehrává právě v části Skyrim.

Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zmrzlého a hornatého západního Skyrimu, objevujte rozlehlé a nebezpečné podzemní lokace Blackreach a postavte se mocným silám v doposud nejtemnějším příběhu ságy The Elder Scrolls.

Kapitola Greymoor přinese gotický a drsný hlavní příběh i vedlejší úkoly, nové open-world eventy pro skupiny hráčů, nový masivní trial Kyne’s Aegis pro až 12 hráčů, nový herní systém Antiquities (cestujte napříč Tamrielem a objevujte dávno ztracené a vzácné artefakty zpřístupňující mocné vybavení a odměny pro všechny typy hráčů) a mnohem více. S více než 30 hodinami nového hlavního příběhu přináší kapitola Greymoor zcela nový ESO zážitek, který ohromí jak veterány série, tak nové hráče.“ stojí v oficiální tiskové zprávě distributora Cenega Czech, která ještě představuje Sběratelskou edici, jejíž popis a vizuál si můžete prohlédnout níže. Tato sběratelská edice neobsahuje základní hru, ani předešlá rozšíření, ty je třeba zakoupit samostatně.

The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade obsahuje:
– Soška upířího lorda Vampire Lord.
– Sada čtyř sběratelských mincí.
– Exkluzivní kovový obal – Steelbook.
– Mapa západního Skyrimu.
– Předplatné ESO Plus na měsíc.
– Digitální obsah: exkluzivní mount, společník, balíček emotes, kostým a memento