Vyšlo Metro Exodus, podívejte na launch trailer

Vyšlo Metro Exodus, podívejte na launch trailer

16 února, 2019 0 Od Jiří Hora

Včerejší pátek 15.2. byl velkým dnem pro tři velké tituly. Kromě Far Cry New Dawn a Crackdown 3, si vyšlo i dlouho očekávaný závěr trilogie Metro s podtitulem Exodus. Náš Kuba již pilně pracuje na recenzi této hry a přineseme vám ji hned, jak jen to bude možné. Sami vývojáři oslavili vydání jejich dítka vydáním parádního launch traileru, na který se můžete podívat níže.

Oficiální popis distributora:

Již třetí pokračování veleúspěšné série Metro inspirované stejnojmenným knižním románem od Dmitry Glukhovského je vysoce očekáváno předními fanoušky série. Pozornosti širšího publika však po úvodních trailerech nemohl uniknouta fanouškovská základna se s blížícím se vydáním pomalu rozrůstá. Za úspěchem série stojí zejména výborná kombinace fantastického příběhu, FPS gameplaye a prolínání akční, napínavé až strašidelné atmosféry. Poslední díl navíc slibuje vyvrcholení příběhu, kdy hlavní hrdina a jeho nejbližší konečně opouští Moskevské metro za výpravou na nalezení komunity lidí, kterou válka buď nezničila nebo se z ní vzpamatovali lépe, než obyvatelé Moskvy.

Opancéřovaná lokomotiva Aurora jakožto základna výpravy se vydá na východ za nalezením nového života. Vylepšený crafting, úplně nový vizuál a atmosféra otevřeného světa oproti uzavřeným tunelům nebo ruinám Moskvy nabídnou hráči spoustu těžkých rozhodnutí, vynikající atmosférický příběh a hlavně desítky hodin zábavy.