WWE 2K22 má datum vydání, regulérní trailer, první informace

WWE 2K22 má datum vydání, regulérní trailer, první informace

21 ledna, 2022 0 Od Jiří Hora

Společnost 2K Sports chystá po dvouleté pauze konečně vydat další díl z wrestlingové série WWE 2K. K tomu došlo poté, co ročník 2K20 nesplnil očekávání vydavatele a ani hráčů, a kromě toho byl pln neskutečného množství bugů a chyb. WWE 2K22 ale dává na to vše zapomenout, minimálně tak na nás působí první regulérní trailer. Ten představuje některé nové featury, přičemž vyzdvihává zejména přepracovaný engine, díky němuž hra konečně vypadá k světu. Trailer si můžete prohlédnout níže.

Ikonou letošního ročníku je celosvětově uznávaná wrestlingová hvězda Rey Mysterio, jenž je synonymem pro mexickou tradici lucha libre. Nicméně spojení WWE 2K22 a právě Reye Mysteria není žádnou novinkou, nicméně se můžeme těšit na jeho příběh a to skrze herní režim 2K Showcase. Jak už bylo zmíněno, vše běží na přepracovaném herním enginu, přičemž do hry byly implementovány i nové vizuální prvky, ale i ovládací prvky. To vše má do hry vnést bezprecedentní úroveň realismu.

Vedle režimu 2K Showcase najdeme v novém díle série tkaé režim MyRISE, jenž bude představovat naší vlastní cestu na vrchol až k mezi superhvězdy. Díky vylepšené sadě Creation Suite pak budeme mít možnost si plně přizpůsobit své WWE zážitky. Budeme tak moci převzít kontrolu nad značkami, prémiovými živými akcemi, výsledky zápasů, soupeření, ale i mnohým dalším. Zcela poprvé pak bude možné vaše výtvory sdílet napříč celou komunitou bez ohledu na platformy.

Ve hře nebudou chybět také nové herní režimy jako MyGM a MyFACTION. První zmíněná nás uvrhne do role generálního manažera WWE, přičemž naším cílem bude vybudovat tu největší značku WWE na světě. Našimi úkoly tak bude sestavení konečného seznamu WWE Superstars a Legends, rozvoj jejich rivalit, ale i zúčtování šampionátů. MyFRACTION nám pak umožní spravovat naší frakci skrze různé pravidelné aktualizace a týdenní události. No a nakonec třešnička na dortu. Konečně bylo oznámeno také datum vydání, takže WWE 2K22 vyjde už 11. března 2022 pro Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 a také PC.