Zapojte se do celosvětově cosplay soutěže se Cyberpunk 2077

Zapojte se do celosvětově cosplay soutěže se Cyberpunk 2077

2 července, 2019 0 Od Jiří Hora

Společnost CD Projekt Red nám konečně během letošní E3 oznámila datum vydání jejich velmi očekávané hry Cyberpunk 2077. Aby nám dokázali, že jde o opravdu velkou událost, pořádá CD Projekt Red velkolepou celosvětovou cosplay soutěž zaměřenou právě na hru Cyberpunk 2077. Úkol této soutěže je zcela jasný. Musíte vytvořit co nejautentičtější cosplay existující postavy že hry Cyberpunk 2077. Jako zdroj můžete použít vydané trailery, gameplay, artworky, či brzy vydané návody k daným postavám tohoto velkého nadcházejícího scifi titulu.

Každý, kdo se bude chtít zúčastnit, může zaslat svůj soutěžní příspěvek online přes oficiální webové stránky cosplay soutěže nebo se zúčastnit jednoho z offline kvalifikačních kol. Ta se budou konat na významných herních výstavách kolem celého světa a v průběhu celého roku:

gamescom (Kolín, Německo), 21.–24. srpna 

PAX West (Seattle, USA), 30. srpna–2. září

Tokyo Game Show (Tokio, Japonsko), 12.–15. září

Igromir (Moskva, Rusko), 3.–6. října

Paris Games Week (Paříž, Francie), 30. října–3. listopadu

Celkem 10 soutěžících — 5 finalistů z online kvalifikace a 5 vítězů z offline kvalifikace — se setká ve velkolepém finále, které se bude odehrávat naživo a na pódiu. Tam budou kromě jiných cen soutěžit o lví podíl z množiny cen ve výši 40 000 dolarů a o šanci objevit se na obálce předních magazínů ze zábavního průmyslu. Přesné datum a místo konání události se dozvíme počátkem příštího roku.