Žralocí RPG Maneater vstupuje do prodeje v krabicové verzi

Žralocí RPG Maneater vstupuje do prodeje v krabicové verzi

26 května, 2020 0 Od Jiří Hora

V roce 2018 herní studio Trip Wire oznámilo vývoj unikátního RPG. V čem unikátního? Chopíme se zde totiž role žraloka v jehož kůži budeme brázdit vody jedné zátoky při naší pouti za pomstou. Titul se jmenuje Maneater a právě nyní vstupuje do prodeje, i v krabicové verzi, kdy je dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4. Chystá se ještě verze pro Nintendo Switch, která ale nemá zatím stanoveno žádné datum vydání. My se hře již důkladně věnujeme a již brzy se tak dočkáte naší recenze a myslím, že vám již nyní mohu prozradit, že Maneater je vskutku zajímavý titul.

Oficiální zpráva společnosti COMGAD:

Maneater je akční RPG (ShARkPG) pro jednoho hráče v otevřeném světě, kde tím žralokem jste VY. Začínáte jako malý žraloček bělavý a máte za úkol přežít v drsném světě, zatímco se prožerete až na vrchol ekosystému. Kvůli tomu budete zkoumat velký a rozmanitý otevřený svět, ve kterém potkáte celou řadu nepřátel – lidí i zvířat. Najděte ty správné zdroje, které vám pomohou růst s rozvíjet se daleko za rámec toho, co zamýšlela příroda, díky čemuž si budete moct přizpůsobit žraloka svému hernímu stylu. A to se hodí, protože abyste se pomstili tomu krutému rybáři, který vás zmrzačil, budete se muset vyvinout v obřího žraloka, v legendárního vrcholového dravce. Žerte. Objevujte. Vyvíjejte se.

Poté, co jsme hru Maneater na E3 2018 oznámili, nás překvapil neskutečně pozitivní zájem a podpora ze strany našich fanoušků,“ řekl John Gibson, ředitel a spolumajitel Tripwire Interactive. „Máme nesmírnou radost, že dnes se budou hráči konečně moct zakousnout do úplně prvního akčního RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka!“