Desperados III má datum vydání a nový trailer

Desperados III má datum vydání a nový trailer

21 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Série Desperados se po 14ti letech letos vrací s regulérním třetím dílem, který je vyvíjen ve studiu Mimimi Games a záštítěn vydavatelem THQ Nordic, který značku společně s řadou dalších koupil před pár lety. Zatím jsme věděli, že se hry dočkáme během letošního léta bez konkrétního data vydání. To se nyní mění. Vydavatel THQ Nordic oznámil, že Desperados III vyjde 16. června na PC, Xbox One a Playstation 4 a to ve dvou edicích tedy Standartní a nedávno oznámené Sběratelské edici, která toho za cenu €119,90 nabízí skutečně velké množstv, jak už jsme ostatně psali v nedávné novince.

Desperados III je moderní taktická hra v reálném čase, zasazená do drsného prostředí Divokého západu. Ovládáte otrhanou družinu, ze které se stává vysoce funkční skupina nepravděpodobných hrdinů a hrdinek.Velice odlišné osobnosti mají se spoluprací zpočátku problém, ale nakonec spojí síly a své charakteristické schopnosti a postaví se zdánlivě lepšímu soupeři. Desperados, které pronásledují nemilosrdní zbojníci a zkorumpovaní muži zákona, musí pokaždé zvrátit průběh bitvy ve svůj prospěch.

Na dramatické výpravě napříč USA a Mexikem ze 70. let 19. století bude tým čelit neuvěřitelně velké přesile a bude muset přechytračit výrazně početnější gangy. V rámci úkolu vystopovat úhlavního nepřítele a zhatit plány nelítostného korporátního magnáta bude pětice odlišných postav používat širokou škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášela, vraždila, vyhazovala všechno možné do povětří… a když všechno ostatní selže, promluví zbraně.” stojí v oficiálním popisku hry na stránce distributora COMGAD s.r.o. Dnešním dnem jsme se žároveň dočkali nového traileru, který se zaměřuje na postavu pistolníka Johna Coopera.