Do Kingdom Come: Deliverance zamířilo poslední rozšíření s názvem A Woman’s Lot

Do Kingdom Come: Deliverance zamířilo poslední rozšíření s názvem A Woman’s Lot

29 května, 2019 0 Od Jiří Hora

České historické rpg Kingdom Come: Deliverance se po celém světě těší velké oblibě. Tento kousek má na svědomí studio Warhorse v celé s Danem Vávrou. Hra za dobu své existence dostala hned několik zajímavých rozšíření a nyní se její vyprávění završí posledním z nich. Rozšíření nese název A Woman’s Lot a bude v jistém pohledu na hru velice netradiční a to zejména tím, že hlavním hrdinou nebude tak úplně Jindra, byť i pro něj jsou novinky z rozšíření uzpůsobeny.

Přídavek A Woman’s Lot je rozdělen rovnou na dvě samostatné kapitoly, kdy v obou případech budou hrát hlavní roli dívky. První příběh nás zavede do Skalice a do kůže Terezy, která se musí popasovat s příjezdem Zikmundových vojsk. Tento problém však nebude řešit v osamění, jelikož ku pomoci ji bude její věrný psí kamarád, jenž si své uplatnění najde i při pomocí Jindrovi. Ve druhém příběhu se ocitneme uprostřed nočních můr Johanky že Skalice, které ji donutily opustit rodné místo a přesunout se do Sázavského kláštera.

A Woman’s Lot bude stejně jako dříve vydána rozšíření součástí chystané Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition, která se do oběhu dostane 11. června a vydávat ji u nás bude distributor Comgad za jednotnou cenu 1099,- Kč pro všechny platformy, tedy Xbox One, Playstation 4 a PC.