Hra A Plague Tale: Innocence vychází zítřejším dnem

Hra A Plague Tale: Innocence vychází zítřejším dnem

13 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Zítřejším dnem vstupuje do prodeje zajímavé vyhlížející a vizuálně úchvatné A Plague Tale: Innocence. Hra u nás vychází v českém jazyce a my už ji v naší redakcí máme dohránou. Kuba si tak pro vás přichystal svou recenzi, kterou si budete moci přečíst už od dnešní půlnoci, kdy padá embargo a budete ještě čilí něco číst. Jinak níže mrkněte na nový launch trailer s českými titulky. Více už v tiskové zprávě.

Tisková zpráva společnosti Comgad:

A Plague Tale: Innocence, nová značka od Asobo Studio, vyjde na PlayStation 4 a Xbox One již zítra, 14. května. Podívejte se na premiérový trailer a vydejte se na temné dobrodružství napříč válkou zpustošenou středověkou Francií, zatímco vás bude neúnavně pronásledovat inkvizice a nekonečné hordy nenasytných krys.

A Plague Tale: Innocence vypráví chmurný a dojemný příběh a nabízí hratelnost, která je kombinací akce a dobrodružství. Sledujte cestu Amicie a jejího mladšího bratra Huga, kteří se pokoušejí přežít v drsném světě sužovaném válkou a černou smrtí. Sourozence pronásleduje inkvizice a hordy divokých krys, a tak je jasné, že z této výpravy nevyváznou bez úhony.

Hra A Plague Tale: Innocence na PlayStation 4 a Xbox One vychází již 14. května. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1399 Kč, obě konzolové verze u nás vyjdou s českými titulky.