Hra GTFO dostala aktualizaci Rundown 7.0 s řádnou porcí nového obsahu

Hra GTFO dostala aktualizaci Rundown 7.0 s řádnou porcí nového obsahu

20 června, 2022 0 Od Jiří Hora

V minulém roce vydalo švédské studio 10 Chambers velmi zajímavou kooperativní hororovou akci GTFO, která sází na úzkou spolupráci všech čtyř hráčů, jelikož každý náboj se zde počítá. GTFO je hrou, která nám ukázala, jak je spolupráce mezi hráči důležitá. Zvláště, když se ocitnete v děsivém prostředí, kde každý špatný krok může vyústit v smrt. Kolem hry se vytvořila poměrně aktivní komunita a vývojáři tak svůj titul pravidelně zásobují novým obsahem na základě konceptu Rundown, kde je herní obsah stále obměňován, čímž se značně zvyšuje znovuhratelnost.

Do hry nyní GTFO nyní dorazila sedmá velká aktualizace s názvem Rundown 7.0 Rise, nám opět přinese nový obsah, jenž nás přivede i do nového prostředí Garden. Hra nabídne deset nových výprav, kdy pět z nich rozšíří příběh hry. Tvůrci ale přidali i nové zvukové efekty, dynamičtější hudební doprovod, vylepšili animace a grafiku, a dodali i vylepšenou vizualizaci odměn za postup. Nechybí samozřejmě ani nový nepřítel.

“Je to skvělý pocit, že můžeme komunitě GTFO poskytnout další velkou aktualizaci zdarma … Abychom novým vězňům, kteří mají dost odvahy pustit se dolů do komplexu, trochu usnadnili nástup do hry, přidali jsme sólo výukovou úroveň, která vás naučí základům hry GTFO. Nehrajte však stále sólo, stále je nejlepší hrát s přáteli, spolupracovat nebo umírat společně,” říká Robin Björkell, ředitel komunikace ve společnosti 10 Chambers.  GTFO je stále dostupné pouze na PC. Doufáme ale, že se hra dostane i na další platformy, kde by se mohla její komunita dále šířit.