Kampaň Watch Dogs Legion bude možné projít celou za Aidena Pearce

Kampaň Watch Dogs Legion bude možné projít celou za Aidena Pearce

20 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Hra Watch Dogs: Legion dorazí na naše herní zařízení už koncem příštího týdne. Přičemž v nedávné novince jsme připomněli, že hra nebude mít jen jednoho hlavního hrdinu, ale klidně celé město hrdinů. Jenže jeden z producentů hry, Lathieeshe Thillainathan, přišel s velmi zajímavou informací, která se týká prvního velkého rozšíření s podtitulem Bloodline. V něm dostaneme k dispozici možnost hrát za čtveřici velmi zajímavých postav mezi nimiž jsou důležité postavy prvních dvou dílů, Aiden Pearce a Wrench. V příběhu rozšíření zjistíme, co je přimělo přijet do Londýna a co se s nimi dělo po příběhu jejich her.

Nyní se dostáváme k tomu nejlepšímu. Za postavu Aidena Pearce totiž budeme možné projít celou kampaň původního Watch Dogs Legion, přičemž vývojáři jej dokonce implementovali natolik, že mu připravili vlastní dialogy a hra tak bude trochu jinak působit. Aiden bude tedy v novém díle může hrát velmi důležitou roli. Půjde tak vlastně o jakousi ultimátní postavu. Celé to má jeden háček. Postava bude dostupná skutečně až s vydáním rozšíření Bloodline a tedy až v příštím roce. Na druhou stranu plusem je, že k tomu, abyste za jeho postavu mohli hrát, tak se nemusíte pouštět do rozšíření Bloodline. Pak je tu opět fakt, že rozšíření je třeba koupit, případně vlastnit Season Pass.

Určitě by ale bylo na místě zmínit i dvojicí nových ženských postav, které se v rozšíření Bloodline objeví a jenž nám byly blíže představeny. První je Nina. Ta přežila řadu hrůzných experimentů, což mělo za následek, že se nyní umí dostat do myslí ostatních. No a pak je tu Darcy. Ta je specifická tím, že je spojovníkem dvou herních světů Ubisoftu. Darcy je totiž členkou assassínského bratrstva a podle všeho spojení těchto světů by mělo nadále kulminovat dost možná v dalším rozšíření pro Watch Dogs: Legion. Ostatně mohlo by to mít skutečně zajímavou příběhovou podstatu.

Už nyní se na nové Watch Dogs Legion těším o něco více, přeci jen je příslibem zajímavých zvratů a jistého vývoje. Watch Dogs Legion vychází už ve čtvrtek 29. října pro PC, Xbox One a Playstation 4. Následně 10. listopadu bude dostupné na konzolích Xbox Series a je také součástí Smart Delivery, tedy nebude nutné jej kupovat znovu. No a 19. listopadu se hry dočkají také šťastlivci s konzolí Playstation 5.