Oficiálně oznámen remaster The Last of Us: Part II pro PS5

Oficiálně oznámen remaster The Last of Us: Part II pro PS5

20 listopadu, 2023 0 Od Jiří Hora

Už nějakou dobu se spekuluje nad tím, že skvělá hra The Last of Us: Part II dostane svůj remaster, což je u tak mladé hry dosti netypické. Naší recenzi původní verze si můžete přečíst ZDE. Každopádně spekulace se opět přeměnili v pravdu a hra The Last of Us: Part II Remastered je oficiálně oznámena a dorazí už 19. ledna 2024, přičemž pokud vlastníte původní verzi, tak můžete upgradovat na remaster za drobný poplatek, tedy cca 250,- Kč, což je rozhodně přijatelná cena.

Nová verze dostane řadu grafických vylepšení, které hru ještě více oživí, příčemž Fidelity režim nyní poběží v nativním 4K při 30 fps a režim výkonu v nativním 1440p při 60 fps. K dispozici bude možnost také odemknout framerate a aktivovat podporu VRR. Zkráceny byly také nahrávací časy. Pokud jde o funkce ovladače DualSense, tak ty jsou nyní plně podporovány a aby toho nebylo málo, tak se dočkal vylepšení i photo režim.

To ale stále není vše, jelikož nová verze zahrne také nový rogue-like survival mod No Return a budeme si moci projít také tři úrovně s názvem Lost Levels, jenž se do původní hry nedostali. Že by vše? Ne. Ještě budeme mít k dispozici odemykatelné skiny pro postavy a zbraně, hodiny nových komentářů od vývojářů a nakonec také režim Guitar Free Play. Níže se můžete podívat na nový trailer.