Oznámena kompletní edice pro Dungeons 3

Oznámena kompletní edice pro Dungeons 3

20 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Říjnu 2017 vydalo vývojářské studio RealmForge Studios třetí díl poměrně populární série Dungeons. To během svých třech let existence získalo celou řadu bezplatných aktualizací a Dungeons 3 se tak neustále vyvíjelo. Hra se dokonce dočkala sedmi větších rozšíření, které nám přinesly nové výzvy, dungeony a rovněž příběhy. Nyní nám herní vydavatel Kalypso Media oznámil, že 26. června letošního roku chystá vydat Dungeons 3: Complete Collection, která zahrne veškerý doposud vydaný obsah a navíc přidává možnost hrát celou hru v kooperaci, takže nebezpečným dungeonům nemusíte čelit sami.

Dungeons 3 – Complete Collection je ultimátní edice nejnovějšího dílu oblíbené strategické série Dungeons. Vybudujte a spravujte svou vlastní kobku jako zlý Dungeon master, rekrutujte nové příšery a rozmisťujte zákeřné pasti na nic netušící dobrodruhy – a během toho nezapomeňte šířit svůj zlý vliv a dobývat rozsáhlé nadsvětí v komplexní příběhové kampani. Užijte si nevídané množství obsahu v rámci hry jednoho hráče, více hráčů a režimu potyček v této kolekci, která obsahuje základní hru, kompletní historii obsahových aktualizací a všech sedm přídavných balíčků!

– Užijte si úspěšný „dungeon manager“ v celé jeho kráse, ovládněte svou podzemní kobku a vydejte se ven do nadsvětí s hrstkou nezapomenutelných postav v epickém příběhu o nekonečném boji mezi dobrem a zlem!

– Obsahuje přídavné balíčky ‘Once Upon a Time’, ‘Evil of the Caribbean’, ‘Lord of the Kings’, ‘Clash of Gods’, ‘An Unexpected DLC’, ‘Famous Last Words’ a ‘A Multitude of Maps’, jakož i nový balíček map pro potyčky a všechny předchozí aktualizace obsahu.

– Přes 50 misí, náhodně generované mapy, kooperativní režim pro dva hráče, soutěžní hra více hráčů, více místností, více příšer a více jedinečných schopností.

– Vrací se i oblíbený vypravěč se svým nezaměnitelným hlasem, který navazuje na odkaz Dungeons tím nejlepším možným způsobem.” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora COMGAD s.r.o. Dungeons 3: Complete Collection bude dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4.