Oznámena strategická hra Total War: Pharaoh

Oznámena strategická hra Total War: Pharaoh

24 května, 2023 0 Od Jiří Hora

Herní společnost SEGA a vývojáři ze studia Creative Assembly nyní přišli s oznámení nového dílu ze série Total War, v němž se podíváme do dob Starověkého Egypta, což je éra touto sérií dosud nepolíbená, ale zároveň dosti zajímavá. Titul vyjde exkluzivně pro PC, přičemž se jej dočkáme už v říjnu tohoto roku. Středobodem hry bude období egyptské Nové říše, kde se bude rozhodovat o osudu tří velkých kultur během kataklyzmatického kolapsu doby bronzové.

“Faraon je mrtev a lid Egypta, Kanaánu a Chetitské říše volá po novém vůdci. Mnozí touží po moci na trůnu, ale cesta k tomu, aby se stali faraony, je nebezpečná. Jako vůdce těchto velkých národů musíte překonat společenský kolaps, čelit přírodním katastrofám a bojovat za ochranu svého lidu před nájezdníky z dalekých zemí.  

Na výběr máte z osmi vůdců frakcí ze tří bohatých kulturních center, vžijte se do jejich jedinečných herních stylů a převezměte velení nad smrtícími a rozmanitými seznamy jednotek. Ať už okouzlujete dvůr jako bezkonkurenční diplomat, vrháte se do boje jako neochvějný velitel nebo způsobujete chaos jako neohrožený vojevůdce, staňte se vůdcem, kterého si historie zapamatuje.” stojí v tiskové zprávě českého distributora CENEGA Czech.