23 června, 2026

7 thoughts on “Představena středověká hra Medieval Dynasty

  1. Ja bych ti řekl co je parodie na zdravý rozum, ale počítám, že by si to nejspíš nepochopil ty „parodie“ 😀

  2. Hru jsem si koupil a je moc dobrá. Grafika je trošku zastaralá, asi se šetřilo na engine. Kingdom Come bylo pěknější. Hratelnost je docela dobrá. Na začátku trošku těžká, pak už to jde. Dá se tam rubat dřevo, těžit kamení, ruda, jíl. Dá se ledacos pěstovat nebo chovat, vařit, péct. Dají se tam vyrábět nejrůznější nástroje, zbraně a oblečení. Plní se tam různé úkoly, které odemykají nové možnosti ve hře. Hra je vhodná vyloženě pro lidi, co rádi craftí. Není to bojová hra, i když autoři slibují v budoucnu, že nás budou přepadat loupežníci. Můžete tam stavět různé budovy a příslušenství, najímat lidi a můžete mít manželku a s ní děti. Ve hře už funguje i Čeština. Na to, že je to teprve alfa verze, to vůbec není špatné. Ani cena není příliš vysoká. Uvidíme, jestli hra bude natolik oblíbená, aby ji autoři dotáhli do zdárného konce.

  3. Každému ambicióznímu projektu je třeba fandit, byť se bude vývoj táhnout. Zde jisté ambice jsou, jen je dotáhnout. Ale aby to nedopadlo jako Star Citizen, který snad early access nikdy neopustí.

  4. Nejsem si úplně jistý, jestli ta hra v češtině existuje. možná nějaká komunitní, ale tu je třeba většinou hledat, ale tím neříkám, že existuje.

  5. to co mi chybí v Kingdom Come tam je zubr a vlk ale jinak by to chtělo dotáhnout do lepšího konce jinak samozřejmě super 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *