Tip na Vánoční dárek: Merch od Good Loot

Tip na Vánoční dárek: Merch od Good Loot

11 prosince, 2019 0 Od Jiří Hora

Vánoce se blíží a asi si také říkáte, co komu mám vlastně koupit. My pro vás máme takový menší tip, který se týká naší herní, či popkulturní, tématiky. Český distributor Cenega Czech si pro svůj obchod Goodloot.cz, jenž je zaměřený na herní a popkulturní merchendise připravila zcela novou kolekci oblečení a předmětů s motivy ze známých her, či komiksů. Najdeme zde nové oblečení ze sérií jako Assassins Creed, Star Wars, Fallout, nebo od společností jako Disney, či Marvel.

V portfoliu produktu stránky Goodloot.cz najdete trička, mikiny, čepice, šály, hrnky, ale i spoustu dalších předmětů. Výběr z letošní zimní kolekce si můžete prohlédnout od naší novinkou.

V Good Loot se spolu snoubí dva světy – svět populárních značek a her soudobé popkultury (ve kterých sbíráte kořist) a skutečný svět, ve kterém mohou nyní všichni fanoušci pomocí oblečení a doplňků vyjádřit svou vášeň pro své oblíbence z rozmanitých světů.

Good Loot nabízí ty nejpopulárnější videoherní značky, jako je Fallout, Borderlands 3, Assassin’s Creed a World of Tanks, a i ty nejimpozantnější a nejkultovnější značky ze světa fantasy a sci-fi, například Star Wars, Marvel a Warhammer.“ stojí v popisu eshopu Goodloot.cz.