V září startuje Project xCloud, ČR v seznamu podporovaných zemí nechybí

V září startuje Project xCloud, ČR v seznamu podporovaných zemí nechybí

4 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Cloudové hraní jako jeho budoucnost? Ano, samozřejmě, že o budoucnost hraní půjde. Vše je ale závislé na pokroku v rámci bezdrátových sítí, jejich rychlosti a stability. V tuto chvíli je ale stále o vizi budoucnosti, vizi, která se pomalu ale jistě blíží. A tak je potřeba na Cloudovém hraní již v tuto chvíli pracovat, čehož si velké společnosti jsou vědomi. Mezi nimi je i Microsoft, který dělá na velmi ambiciózní službě xCloud, která vám umožní hraní vašich Xboxových kdekoliv a kdykoliv, a to za pomoci všech možných mobilních zařízení. Určitě je tedy skvělou zprávou, že Project xCloud odstartuje už během letošního září, přičemž bude součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

Kareem Choudhry, viceprezident Microsoftu odpovědný za Project xCloud, dnes zveřejnil blog oznamující další podrobnosti o cloudovém hraní, které bude bez jakýchkoli dalších poplatků dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate už letos v září. Zpřístupnění cloudového hraní v Xbox Game Passu Ultimate je součástí pokračujícího úsilí Xboxu zaměřit vše na hráče a zbavit hraní bariér. Game Pass lidem pomáhá objevovat a hrát skvělé tituly a společně se u nich bavit na vícero typech zařízení.

  • Beta program cloudového hraní, rozšíří Xbox Game Pass Ultimate bez jakýchkoli dalších poplatků od 15. 9. 2020.
  • Premiéra ve 22 zemích, a to včetně Česka a Slovenska.
  • Více než 100 titulů, které budou od 15. září pro cloudové hraní dostupné – nechybí zde třeba „Destiny 2“, „Yakuza Kiwami 2“, „Grounded“ a další.
  • V rámci partnerské spolupráce se společnostmi Samsung, Razer, PowerA, 8BitDo a NACON budou dostupné ke cloudovému hraní skvělé doplňky.

stojí v oficiální tiskové zprávě poskytnuté Xboxovou divizí společnosti Microsoft.