Akce Outriders v nových informacích a videích

Akce Outriders v nových informacích a videích

6 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Studio People Can Fly se po letech konečně pustili do tvorby zcela nového značky s názvem Outriders, která nám byla představena během loňské E3 2019. Titul byl ještě nějakou dobu zahalen pod roušku tajemství, jelikož jsme přesně nevěděli, co čekat. Ze CGI traileru toho o podstatě samotné hry moc nevyčtete, ale následně jsme byli uvedeni v obraz a to několika různými gameplay videi. A tady se musíme ještě pozastavit, jelikož poté, co bylo oznámeno, že hra je ve vývoji už i pro Xbox Series X a Playstation 5, nám bylo již zcela zřejmé, že v tomto případě se o nextgen skutečně jedná.

Koncem minulého týdne pak proběhl další stream samotných vývojářů, kdy jsme se dočkali, jak nových informací, tak hned trojice nových videí. První video se zaměřuje přímo na příběhové pozadí hry. Vývojáři se chlubí tím, že Outriders je skutečně obrovský a to nejen po stránce hodin, které v jejím světě můžete strávit, ale také jeho rozlohou, kdy se bude prodírat nejen hustou džunglí, ale rovněž prozkoumáte vyprahlé pustiny, či místní kolonie. Planeta Emoch má být zkrátka pestrá, co se prostředí týče. Pro vývojáře je rovněž důležitý temný sci-fi příběh, který bude dávkován nejen skrze hlavní kampaň, ale také vedlejší mise a také různé NPC postavy, jenž některé nám byly rovněž představeny.

Další video nám představuje zcela novou třídu Pyromancer, která jako dříve představené třídy, bude nabízet další unikátní herní styl, který zahrnuje i unikátní schopnosti. Asi je vám z názvu třídy jasné, že si bude hrát s ohněm a jednoduše řečeno, vaší nepřátelé budou hořet a hořet a hořet a sem tam třeba i vybuchnou. Pokud jste pak nadšenci do videoherní hudby, pak se určitě mrkněte i na poslední video, které se právě zaměřuje na soundtrack a jeho nahrávání. Outriders je ve vývoji pro PC, Xbox One, Playstation 4, Xbox Series X a Playstation 5, a dočkat bychom se jej měli už koncem letošního roku.