Akční sportovní hra Roller Champions je konečně mezi námi a je f2p

Akční sportovní hra Roller Champions je konečně mezi námi a je f2p

26 května, 2022 0 Od Jiří Hora

Je tomu už nějaký ten rok nazpět, co herní společnost Ubisoft poprvé představila svou novou sportovní hru Roller Champions, která by měla konkurovat takovým hrám jako je třeba Rocket League. O této hře jsme skutečně dlouho neslyšeli a tak byl její osud velmi nejistý. Nicméně hra se nedávno vynořila z informačního ticha a dnes je konečně mezi námi a zahrát si ji může skutečně každý, jelikož je na všech platformách dostupná formou free-2-play, přičemž nechybí ani možnost cross-play a cross-progress.

„V této nové free-to-play týmové PvP sportovní hře hráči budou soupeřit mezi sebou v rámci tříčlenných týmů o to, aby jako první dosáhli skóre pěti bodů. Základem všeho je kroužení po aréně a házení míče do obroučky. Plejeři se neobejdou bez spolupráce, ostatně držením míče budete kontrolovat tempo hry. Vyhrávejte jeden zápas za druhým a šplhejte výše po žebříčcích, jejichž vrcholem je liga elitních šampiónů. Na své cestě budete získává i celou řadu kosmetických předmětů – oblečky, oslavy gólů a mnoho dalšího, čímž si budete moci upravovat vzhled své sportovní legendy.

Roller Champions lze hrát jak v partě přátel, tak i samostatně s podobně zkušenými hráči díky cross-play systému vytváření zápasů. Profily a postup hrou je přenášen skrz všechny platformy. Mezi jednotlivými zápasy se můžete setkávat s ostatními hráči, učit se novým trikům či si vyzkoušet některou z miniher. Díky programu Friend Referral je možné po pozvání přátel do Roller Champions si odemknout speciální odměny.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti Conquest Entertainment, jenž je jedním z distributorů, které zde zastupují francouzský Ubisoft. Roller Champions je dostupný na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4.