Chystá Gearbox oznámení nového Duke Nukem? Nebo snad Bulletstorm?

Chystá Gearbox oznámení nového Duke Nukem? Nebo snad Bulletstorm?

20 března, 2019 0 Od Jiří Hora

S blížícím se veletrhem PAX se čím dál více nemůžeme dočkat oznámení a hlavně plnohodnotného představení Borderlands 3. Jenže jak se zdá, tak Gearbox toho chystá daleko více, než jen právě návrat na Pandoru. Ostatně sami na svém twitteru zateasovali obrázek, který jasně vychází z Full Clip Edice remasterovaného Bulletstormu, kde vystupoval i Duke Nukem. Co se z toho nabízí?

Gearbox nejspíše plánuje buďto oznámit nový díl Duke Nukem, či Bulletstorm 2. Nabízí se také možnost nějakého crossoveru, popřípadě verze hry Bulletstorm Full Clip Edition pro Switch. Za nás bychom rozhodně raději nějaké to pokračování, či crossover. Gearbox ale chystá odhalit i nějaké další hry, tak uvidíme, co z toho bude. Jednou hrou by měla být nová sci-fi akce a doufejme, že nic na styl Aliens Colonial Marines.

Offtopic: Nakonec bychom tu měli ještě cestu do minulosti. Pokud si někteří z vás ještě pamatují, tak Gearbox v minulosti oznámil pokračování Brothers in Arms, které však doteď nevyšlo, ale nebylo ani zrušeno. Hra měla nést podtitul Furious 4 a svým zpracováním se mělo jednat o něco na styl herních Hanebných parchantů. Tak třeba se konečně dočkáme i tohoto kousku.

Trailer na nikdy nevycházejivší Brothers in Amrs Furious 4