Deathloop opět odložen, vyjít má v září

Deathloop opět odložen, vyjít má v září

9 dubna, 2021 0 Od Jiří Hora

Už uplynuly dva roky od doby, kdy Arkane Lion oznámili svou novou hru s názvem Deathloop. Ta měla původně vyjít už v minulém roce, ale díky nastoupené pandemii se tak nestalo. Vývojáři začali pracovat z domova a vývoj se tak rázem dosti zpomalil. To vyústilo k tomu, že byla hra odložena a nové datum bylo stanoveno na květen roku letošního. Jenže jak se nyní ukazuje, tak tento odklad nebyl posledním. V květnu se hry tedy také nedočkáme.

Arkane Studios vydali tiskovou zprávu, v níž stojí: „Učinili jsme rozhodnutí odložit Deathloop na 14. září. Naším cílem je vysoká kvalita hry při zachování bezpečnosti a zdraví všech v Arkane. Další čas, který jsme tímto získali, využijeme k dosažení našeho cíle vytvořit zábavný, stylový a úžasný zážitek pro hráče. Omlouváme se za tento odklad a děkujeme za přízeň a nadšení každému z vás. Jde o palivo, které posiluje naše odhodlání a kreativitu v této práci. Už se nemůžeme dočkat, až vám hru opět budeme moci ukázat…“ 

Deathloop měl s časovou exkluzivitou vyjít na konzole PC a Playstation 5, ale po nákupu Bethesdy Microsoftem není jasné, jestli se bude s posunutým datem vydání posouvat i tato exkluzivita, či bude o toto období zkrácena. Hlavní ale je, abychom skutečně dostali kvalitní titul hodný jména Arkane Studios.