EA Sports UFC 4 se ukázalo v gameplay traileru + datum vydání

EA Sports UFC 4 se ukázalo v gameplay traileru + datum vydání

22 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Studio EA Sports se po dvou letech vrací s bojovou sérií UFC, která má opět přinést lepší zážitek z tohoto ultimatního bojového sportu. Nyní se s námi vývojáři podělili o spoustu detailů, které se nového EA Sports UFC 4 týkají. Předně je třeba zmínit, že letošní hra je opět cílená na současné platformy Xbox One a Playstation 4, tedy že vývojáři nebudou dělat žádné speciální nextgen verze. Na konzolích Xbox Series X a Playstation 5 tak bude hra s drobnými vylepšeními fungovat skrze zpětnou kompatibilitu. Na pravou nextgen záležitost si tak budeme muset ještě nějaký ten rok počkat.

Na co se ale můžeme těšit v případě aktuálního dílu? Stěžejním modem bude samozřejmě kariéra Fighter Evolution, kde se z naprostého Outsidera budeme propracovávat až k titulu UFC, přičemž bude zahrnuty i dvě nová prostředí o původu bojových sportů Kumite a Backyard. Těšit se ale můžeme i na další herní režimy jako Fight Now, Custom Fight Now, Stand and Bang, Knockout a Tournament. Velkou změnou měly projít i samotné souboje, které mají být rychlejší a dynamičtější, s tím, že byl podstatně vylepšen boj na zemi a glinche.

Na atmosféru souboje mají mít vliv i nové úhly kamer, které by nás měly ještě více vtáhnout do děje. Zajímavou novinkou jsou také venkovní arény, které hře dodají nový rozměr. Nakonec se sluší zmínit, že pokroku se dočkalo o audiovizuální zpracování. Jak UFC 4 vypadá v chodu se podívejte níže. Vývojáři totiž vypustili do světa i nový gameplay trailer. EA Sports UFC 4 vyjde už příští měsíc, konkrétně 14. srpna.