King’s Bounty II má nové datum vydání

King’s Bounty II má nové datum vydání

15 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Herní společnosti Koch Media a 1C Entertainment už nějakou tu dobu pracují na pokračování úspěšné tahové strategické série ala Heroes of Might and Magic jménem King’s Bounty. King’s Bounty II měl původně vyjít už v březnu letošního roku, přičemž jsme se o hře původně dozvěděli už v srpnu roku 2019. Vývojáři ale nakonec k dokončení hry potřebují více času a tak se rozhodli, že hru vydají na druhé výročí od jejího oznámení a tak bylo nyní stanoveno nové datum vydání. Hry se tak nyní máme dočkat na platformách PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Swich 24. srpna letošního roku.

K této zprávě se vyjádřilo i několik vývojářů. “Jako tým jsme museli učinit obtížné rozhodnutí přesunout vydání King´s Bounty II na později v roce 2021, abychom zajistili, že tým bude mít dostatek času a mohli jsme tak poskytnout tu nejlepší verzi King´S Bounty,” řekl Nikolay Baryshnikov, generální ředitel 1C Entertainment.

Jsme v současné době ve fázi, kdy je hra kompletní a hratelná, ale potřebujeme víc času na dokončení testování hry, opravy, dobroušení a odložení spuštění nám dá vzácné měsíce pro tak důležitý projekt, s jeho otevřeným světem, komplexním vyprávěním, hlubokou tahovou taktikou a RPG mechanikami” řekl Denis Maltzev, producent King’s Bounty II, který ještě doplnil “Když vidíme podporu a lásku, kterou tomu vy, naši fanoušci dáváte, jsme vděční za veškerou vaši podporu a žádáme o trochu více trpělivosti s námi.”